• Home
  • Аквачистка килимів Львів | EuroClean

Хімчистка килимів | eco-clean

Хімчистка килимів – це важливий елемент на шляху досягнення чистоти, комфорту та свіжого повітря у приміщені. Основний бруд, пил та мікроби до 80% концентровані у м’яких меблях та килимах.

Хімчистка килимів eco-clean – це видалення плям, бруду та пилу шляхом глибокої чистки основи килима з використанням професійного німецького обладнання та безпечних хімічних засобів.

Хімчистка килимів від компанії EuroClean

  • досвід роботи на у сфері хімчистки понад 5 років
  • понад 2000 клієнтів
  • сучасна технологія хімчистки є стандартом хімчистки килимів у Європі та США
  • кожного дня виконуємо до 10 замовлень на хімчистку килимів та м’яких меблів
  • кваліфіковані працівники компанії швидко та якісно зроблять хімчистку килимів у Львові та за межами

Мобільна хімчистка килимів EuroClean

  1. Працівники приїдуть на адресу замовника у час, зазначений Клієнтом
  2. Швидко та якісно виконають хімчистку килимів (15м2/1год.)

Після хімчистки: запах відсутній, плями зникають, кольори стають яскравішими

Увага! Хімчистка килимів не має впливу на здоров’я – навпаки, після хімчистки килимів виводимо 90% пилу, бруду та алергенів. Хімчистка – це також дезінфекція.

EuroClean використовує найкраще у світі професійне обладнання та хімічні засоби найвідоміших брендів: Karcher (Нім), Chemspec (США), EcoLab (Шве).

Ми цінуємо наших клієнтів, на кожне наступне замовлення знижка 10%.

У Вас виникли додаткові запитання – телефонуйте! менеджери проконсультують Вас.

Замовити

Через сайт знижка 5%


Хімчистка килимів Вартість в грн.
синтетичних м2 20
натуральних м2 21
з високим ворсом м2 22
Хімчистка м’яких меблів Вартість в грн.
диван (книжка) 3 місця 20
диван (кутовий) 5 місць 21
диван шкіряний 1 шт. 22

Хімчистка килимів eco-clean – це сучасна технологія хімчистки килимів та м’яких меблів. Передбачає використання професійної техніки та екологічних хімічних засобів вироблених у Німеччині та Італії. Чому варто довірити професіоналам EuroClean. Килими експлуатуються кожного дня, піддаються різного роду забрудненням та плямам. Із часом килим набуває непривабливого зовнішнього вигляду, забивається пилом і брудом. Самостійно відчистити килим від таких забруднень дуже важка та клопітка робота, яка не приносить бажаний результат. Через відсутність досвіду та професійної хімії можна пошкодити килим, викликати грибок та неприємний запах та випари хімічних засобів. Як проводиться хімчистка килимів: I етап – на килим екстрактором наноситься миюча суміш – чистка килима спеціальними щітками для кращого розчеплення бруду – видалення плям II етап – видалення суміші миючого засобу із розщепленим брудом екстрактором – видалення залишкової вологи з килиму – хімчистка 10 м2 килимів триває від 30-40 хв. залежно від рівня забруднення • Екстрактор – професійний потужний миючий пилосос фірм: Karcher, Tennant • Миюча суміш – професійні хімічні засоби для хімчистки фірм: Karcher, Chepspec, EcoLab. Хімчистка є необхідністю для людей, що прагнуть досягнути ідеальної чистоти у своєму домі. Особливо якщо у домі є люди які мають алергію на пил та домашніх тварин. Рекомендовано робити чистку килимів 1-2 рази на рік.
Відгук 1